Archiv článků

Starší žáci svůj první zápas nové sezóny zvládli

04.09.2020 13:27
Naši starší žáci vezou z prvního utkání tři body - Březovou porazili na jejich hřišti 3:2. Gratulujeme!!! Přijďte je povzbudit na první domácí zápas s Oldřišovem 7.9. v 17hod.

Sezóna 2020

26.07.2020 14:29
Soutěž můžů rozlosována!!! Aktuální rozpis utkání je možné si prohlédnout na uvodní stránce FK. Rozlosování mládežnických družstev proběhne 30.7.2020.  - rozpisy utkání včas doplníme.

Turnaj žáků 1/2020

18.01.2020 20:23
Naši žáci se zúčastnili turnaje starších žáků pořádaný TJ Tatran Štítina, ze kterého vezou krásné třetí místo.

Hodnocení podzimu 2019

21.11.2019 20:38
Zdroj - Region

ML - Darkovičky: Diskuse Lidovky

28.10.2019 13:43
Včera Lazce - Darkovicky výborný fotbal nahoru, dolů. 1 poločas lepší hosté zjevně zaskočili domácí bojovností. Druhý poločas lepší domácí rozhodli v nastavení, pak ješte hosté kopali standardku, spojnice brány byla ale proti remíze, která by zápasu slušela, ale takový je fotbal .

Mokré Lazce připravily Kravaře o neporazitelnost

30.09.2019 21:59
FK Sokol Mokré Lazce – MFK Kravaře     3:2   Kravařská vítězná šňůra skončila na hřišti v Mokrých Lazcích. Celek zpoza řeky si vypracoval nadějný dvoubrankový náskok, který museli hosté těžce dohánět. V určité pasáži dokonce sahali i po vyrovnání, ale produktivita tentokrát...

Mokré Lazce předvedly parádní stíhací jízdu

23.07.2017 09:25
Mokré Lazce prožily v uplynulém soutěžním ročníku nafalšované Déjà vu. Drozdovi chlapci sice stejně jako v loňské sezoně totálně pokazili podzim, jenže na jaře hodně pookřáli, takže opět odvrátili vidinu sestupu. Hlavně díky perfektnímu finiši zabrali v tabulce solidní devátou...

"A"čko veze první jarní body!

17.04.2016 21:34
Neděle 17. 4. 2016 16:00 Darkovičky - Mokré Lazce 0:2 (0:0) 95 diváků tráva 2015810A2A2005 Branky: 47. Šindelář Jan, 83. Dao Pouwedeoi Rozhodčí: Szkuta Pavel - Pasterčák Jozef, Moravec Roman.

Starší přípravka vyhrála ve Velkých Hošticích

11.04.2016 18:49
Pondělí 11.4. 17:00h Velké Hoštice - Mokré Lazce  7:16 Branky: 7x Alex Blahut, 3x Matěj Kostřica, 3x Josef Ulrich, 1x Tobiáš Teichmann, 1x Jakub Bittner, 1x Adam Pavlík