Rozpis a výsledky

2. kolo

Branky: 8. Ballarin Michal, 14. Obrusník Martin, 71. Obrusník Martin, 78. Ballarin Michal

Rozhodčí: Seidler René - Pobořil Radek, Žáček Marek.

3. kolo

Branky: 26. Pavelek Tomáš

Rozhodčí: Ham Tomáš - Slaný Jan, Kotala Filip.

4. kolo

Branky: 5. Půda Dušan, 18. Říman Zdeněk

Rozhodčí: Šafařík Pavel - Migota Tomáš, Havlík Přemysl.

5. kolo

Branky: 64. Půda Dušan - 37. Ďurica Petr, 65. Ďurica Petr, 87. Schreier Jan

Rozhodčí: Šujan Stanislav - Špičák Zbyněk, Byrtus Ladislav. Delegát: Urbanec Ing. Ludvík.

6. kolo

Branky: 19. Chlopčík Lukáš, 37. Mitura Lukáš, 69. Česlík Lukáš - 42. Půda Dušan

Rozhodčí: Jahoda Kamil - Zavadil Jaromír, Byrtus Ladislav.

7. kolo

Branky: 5. Lomozník Karel, 19. Kabich Tomáš, 53. Buchta Tomáš, 71. Felgenträger Adam, 74. Lomozník Karel, 78. Kryštof Tomáš, 88. Lomozník Karel

Rozhodčí: Byrtus Ladislav - Šafařík Pavel, Chlebovský Bohumír.

8. kolo

Branky: 12. Mužík Filip, 36. Fruncek Jiří

Rozhodčí: Chlebovský Bohumír - Višňovský Zdeněk, Zelník Karel. Delegát: Skoč Rostislav.

9. kolo

Branky: 17. Wicki Markus Steven, 58. Brunclík Daniel

Rozhodčí: Kotala Filip - Slaný Jan, Čecháček Petr.

10. kolo

Branky: 3. Dvořák Vojtěch, 47. Moučka Matěj, 89. Seman Hynek - 5. Půda Dušan (pen.)

Rozhodčí: Špičák Zbyněk - Byrtus Ladislav, Šujan Stanislav.

11. kolo

Branky: 17. Cabal Martin, 52. Havlíček Patrik, 76. Mišurec Petr

Rozhodčí: Ham Tomáš - Kret Martin, Juřička Jiří.

12. kolo

Branky: 13. Kocián Jiří, 77. Tchuř Daniel (pen.) - 4. Šindelář Jan

Rozhodčí: Vrťo Peter - Přeček Dušan, Neděla Martin.

13. kolo

Branky: 6. Půda Dušan, 47. Brunclík Daniel

Rozhodčí: Žáček Marek - Pustějovský Martin, Bartoš Ivan.

1. kolo

Branky: 45. Černín Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Kantor Marek - Špičák Zbyněk, Šujan Stanislav.

17. kolo

Branky: 51. Havelka Jan, 87. Havelka Jan

Rozhodčí: Sivera Jan - Bednář Marcel, Szkuta Pavel.

18. kolo

Branky: 21. Zagol Pavel, 35. Šaran Rudolf, 78. Zagol Pavel - 7. Brunclík Daniel

Rozhodčí: Jantoš Pavol - Lukašík Petr, Trigas Paskal.

19. kolo

Rozhodčí: Karas Michal - Vidlička Daniel, Laštuvka Petr.

20. kolo

21. kolo

22. kolo

23. kolo

24. kolo

25. kolo

26. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo