I. ročník turnaje minižáků „O pohár FK Sokol Mokré Lazce“

24.08.2014 17:40

V sobotu 23. srpna 2014 proběhl v areálu fotbalového hřiště v Mokrých Lazcích za podpory Moravskoslezského kraje I. ročník turnaje minižáků „O pohár FK Sokol Mokré Lazce“. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů ve dvou věkových kategoriích. Vítězi byli všichni zúčastnění hráči. Nicméně pohár získala jen nejlepší družstva v každé kategorii. Po převážně vyrovnaných soubojích si vítězství v kategorii mladších přípravek vybojovali hráči TJ Tatranu Štítina a v kategorii starších přípravek hráči TJ Sokol Štěpánkovice.

K výborné atmosféře turnaje přispělo krásné počasí, velká účast diváků a v neposlední řadě dobré organizační zajištění. Hlavní organizátor Přemysl Ulrich nám k turnaji sdělil: „Myslím, že se nám naše snaha a úsilí vrátilo, i když jsme turnaj organizovali poprvé. Velký dík patří zejména rodičům našich dětí, kteří se do přípravy turnaje zapojili. Již nyní se těšíme na další ročník.“

Konečné pořadí mladší přípravka roč. 2006 a mladší:

1. TJ Tatran Štítina

2. Spartak Rohov

3. FK Sokol Mokré Lazce

4. MFK Kravaře

Konečné pořadí starší přípravka roč. 2004 a mladší:

1. TJ Sokol Štěpánkovice

2. MFK Kravaře

3. FK Sokol Mokré Lazce

4. TJ Slavia Malé Hoštice.