Napsali o nás - Mokré Lazce 2:1 Kobeřice

08.04.2014 21:59

Zdroj - Opavský region

V Mokrých Lazcích se v tradičním nedělním dopoledním čase představily Kobeřice. Hosté podali solidní výkon, ale nakonec odjeli s prázdnou. Mohli přitom litovat hlavně prvního poločasu, v němž byli lepším celkem. V 15. minutě se dokonce ujali vedení. Hlavenka se postavil k trestňáku a přízemní ranou z více než dvaceti metrů zaskočil brankáře Golínského - 0:1. Za okamžik se navíc Pytlík řítil sám na zmiňovaného Golínského, ale strážce domácí svatyně se tentokrát vyznamenal. Do sítě pak nezapadla ani dorážka Wirtha. O chvíli později Wirth nabil Petru Stuchlíkovi, jenže ten mířil pouze pánubohu do oken. Mokré Lazce hrozily především ze standardek. Nejprve se snažil vyrovnat Holoubek. Chvilku před přestávkou už se domácí dočkali, když se pískala poněkud sporná penalta. Galvas kopal roh, po němž vracel balon do ohně Půda. Pytlík šel do šprajcu s Garbou a trošku překvapivě byl nařízen pokutový kop. Galvas se při pentli nemýlil, takže se šlo do kabin za stavu 1:1.

Ve druhé půli se dlouho nic zajímavého nedělo. Domácí Ciminga nedosáhl na pas Žurka a naprosto totožně se vedlo i hostujícímu Pytlíkovi, který nezkrotil prudkou přihrávku Čujka. O osudu utkání tedy musela rozhodnout poslední minuta. Galvas se prodral k odraženému míči, který poslal vysokou svící směrem na kobeřickou klec. Gólman Hluchník situaci zřejmě podcenil, protože balon mu zapadl pod břevno - 2:1.

Branky: 43. z pen. a 90. Galvas - 15. Hlavenka.  Poločas 1:1.