Skvělý výsledek fotbalové mladší minipřípravky U8

11.09.2014 13:41

V neděli  7.9.2014 se Mokrolazecká minipřípravka U8 (děti do osmi let) zúčastnila turnaje O pohár petřkovických legend v Petřkovicích. V 16-ti členné konkurenci obsadila výborné 4-té místo, když přemožitele našli až v boji o finále, kde podlehli družstvu Hlučína po výsledku 2:2 až v páté sérii penaltového rozstřelu a poté ještě v souboji o třetí místo, kde podlehli týmu Těrlicka 2:6. Vítězem turnaje se stal tým Vítkovic A.

Úspěšnou cestu turnajem začal náš tým již ve skupině, kde v prvním zápase s o rok staršími dívkami z Brušperku dotáhli nepříznivý vývoj zápasu z 0:3 na konečných 3:3. Poté remizovali s Vítkovicemi B 2:2 a po výhře nad domácími Petřkovicemi B tým postupoval ve skupině D z druhého místa. Ve vyřazovacím zápase narazil na třetí tým ze skupiny C, tým Ludgeřovic, který zdolal po výsledku 5:0. Čtvrtfinálovým soupeřem byl tým Heřmanic. V urputném boji obou týmů v základní době gól nepadl, rozhodnout musely penalty, ve kterých byly úspěšnější Mokré Lazce po výsledku 2:1. V semifinále proti Hlučínu jsme dlouho drželi stav 2:0, bohužel soupeř stihl vyrovnat na konečných 2:2. Rozhodnout musel další penaltový rozstřel, který jsme tentokráte prohráli 4:5. V souboji o třetí místo se na dětech již naplno projevila únava z náročného turnaje a tým nestačil na soupeře z Těrlicka, prohrál 2:6.

Na turnaj jsme odjížděli hlavně nasbírat zkušenosti a bez velkých ambicí ohledně umístění. Výsledné čtvrté místo předčilo naše očekávání, neboť jsme za sebou zanechali týmy jako např. Frýdlant, Havířov, Petřkovice, Polanka či Ludgeřovice. Velká gratulace všem dětem!

 

Tým FK Mokré Lazce: Matěj Kostřica, Lukáš Drápela, Adam Pavlík, Matěj Slunský, Josef Ulrich, Jakub Bittner, Jiří Holoubek, Anežka Zelenková, Alex Blahut, Daniel Slunský, Sebastian Bartošic, Patrik Kupka, Tobiáš Teichmann, Ondřej Slunský.

Trenéři: Ing. Jan Drápela, Radek Bartošic.

 

 FOTOGALERIE 

Zpět