Starší přípravka zvítězila v Pusté Polomi

24.04.2014 06:56

Starší přípravka FK Sokol Mokré Lazce ve středu 23.4.2014 sehrála vítězné utkání na hřišti Pusté Polomi s výsledkem 4:9. Výkon kluků byl ale jako na houpačce. Což znamená, že chvílemi soupeře přehrávali jak individuálně, tak i pěknými přihrávkami. Bohužel ještě byly pasáže, které se našim chlapcům nedařily a soupeř (mimochodem bylo vidět obrovské zlepšení oproti podzimní části) toho dokázal využít. Kluci si postupně začínají zvykat na styl hry, který jim trenéři vštěpují. Tzn., že je kladen obrovský důraz na rozehrávku, která začíná již od hráče, který momentálně stojí v bráně. Tím, že nedisponujeme hráčem s vyhraněnými golmanskými schopnostmi, točí se na tomto postu všichni hráči, kteří mají alespoň trochu chuť se do brány postavit. Takovýto hráč je důležitý při zakládání rozehrávky. Někdo s tímto nemusí souhlasit, ale našim argumentem je to, že i brankář musí v prvé řadě umět hrát fotbal. Příští zápas naše hráče značně prověří, jelikož se v pátek 25.4.2014 od 17 hod. utkáme s Kravařemi a kluci se budou muset snažit ještě mnohem více. Proto jim přijďte fandit v co největším počtu.

Přemysl Ulrich

Zpět