Sobota 16.10.2021

Ludgeřovice - FK Sokol Mokré Lazce

Štítina vs. Mokré Lazce / 4.6. v 18h

22.05.2014 09:04
Náhradní termín derby mužů Štítina vs. Mokré Lazce je ve středu 4.6. 2014 v 18:00h.

Odložení derby mužů Štítina vs. Mokré Lazce dne 17.5.2014

16.05.2014 12:00
Vážení příznivci kopané, sobotní derby mužů Štítina vs. Mokré Lazce, které se mělo konat na hřišti ve Štítině dne 17.5.2014 od 17 hod. je z důvodu nepříznivého počasí odloženo. Náhradní termín bude upřesněn. O všem vás budeme informovat na našich stránkách. Přemysl Ulrich

Napsali o nás - Mokré Lazce 4:1 Slavkov