FK Sokol Mokré Lazce - Bolatice

Aktuality

Napsali o nás - Mokré Lazce 4:1 Slavkov

13.05.2014 09:24
Zdroj - Opavský region Fotbalisté Mokrých Lazců si na domácím trávníku poradili se Slavkovem, kterému před oběma brankami scházel větší důraz a navíc se nevyvaroval hloupých individuálních chyb. Hosté přitom vlétli na soupeře podobně jako hejno hladových supů na mršinu. Hned ve 2. minutě Obludník...

Starší přípravka - Utkání Štítina - Mokré Lazce odloženo

12.05.2014 11:48
Dnešní utkání (12.5.2014 od 17 hod.) je z důvodu velké marodky hráčů domácího týmu odloženo. Nový termín bude upřesněn. Přemysl Ulrich

Napsali o nás - Mokré Lazce 2:2 Kozmice

30.04.2014 13:18
Zdroj - Opavský region Zkraje utkání překvapení kola nic nenasvědčovalo. Nejprve sice Galvas po centru Žurka rozkymácel pouze břevno, jenže ve 3. minutě už domácí slavili. Po střetu Hartmanna právě s Galvasem nařídili sudí „desítku“ a Půda se z penaltového puntíku nemýlil – 1:0. Pak...