PF 2016

22.12.2015 13:49
FK Sokol Mokré Lazce přeje všem svým příznivcům krásné svátky vánoční a vše nejlepší v Novém roce 2016.

První zápas starší přípravky v Pusté Polomi

20.04.2015 16:30
Starší přípravka Mokrých Lazců sehrála v pondělí 20.4.2015 od 16:30 hod. první soutěžní utkání na hřišti Pusté Polomi. Po dobrém výkonu kluci zvítězili 12:5.

Turnaj starších přípravek dne 7.3.2015 - pořadatel FK Sokol Mokré Lazce

06.03.2015 10:03
FK Sokol Mokré Lazce ve spolupráci se ZŠ Štítina pořádal dne 7.3.2015 turnaj starších přípravek v prostorách tělocvičny ZŠ Štítina. Turnaje se zúčastnily tyto týmy: FK Sokol Mokré Lazce, FK Kylešovice, FK Bolatice a Slavia Píšť. Pořadí: 1. FK Kylešovice 2. FK Sokol Mokré Lazce 3. FK Bolatice 4....