Hodnocení podzimu 2019

Zdroj - Region

ML - Darkovičky: Diskuse Lidovky

28.10.2019 13:43
Včera Lazce - Darkovicky výborný fotbal nahoru, dolů. 1 poločas lepší hosté zjevně zaskočili domácí bojovností. Druhý poločas lepší domácí rozhodli v nastavení, pak ješte hosté kopali standardku, spojnice brány byla ale proti remíze, která by zápasu slušela, ale takový je fotbal .

Mokré Lazce připravily Kravaře o neporazitelnost

30.09.2019 21:59
FK Sokol Mokré Lazce – MFK Kravaře     3:2   Kravařská vítězná šňůra skončila na hřišti v Mokrých Lazcích. Celek zpoza řeky si vypracoval nadějný dvoubrankový náskok, který museli hosté těžce dohánět. V určité pasáži dokonce sahali i po vyrovnání, ale produktivita tentokrát...