Mokré Lazce předvedly parádní stíhací jízdu

23.07.2017 09:25
Mokré Lazce prožily v uplynulém soutěžním ročníku nafalšované Déjà vu. Drozdovi chlapci sice stejně jako v loňské sezoně totálně pokazili podzim, jenže na jaře hodně pookřáli, takže opět odvrátili vidinu sestupu. Hlavně díky perfektnímu finiši zabrali v tabulce solidní devátou...

"A"čko veze první jarní body!

17.04.2016 21:34
Neděle 17. 4. 2016 16:00 Darkovičky - Mokré Lazce 0:2 (0:0) 95 diváků tráva 2015810A2A2005 Branky: 47. Šindelář Jan, 83. Dao Pouwedeoi Rozhodčí: Szkuta Pavel - Pasterčák Jozef, Moravec Roman.

Starší přípravka vyhrála ve Velkých Hošticích

11.04.2016 18:49
Pondělí 11.4. 17:00h Velké Hoštice - Mokré Lazce  7:16 Branky: 7x Alex Blahut, 3x Matěj Kostřica, 3x Josef Ulrich, 1x Tobiáš Teichmann, 1x Jakub Bittner, 1x Adam Pavlík