Starší žáci svůj první zápas nové sezóny zvládli

04.09.2020 13:27
Naši starší žáci vezou z prvního utkání tři body - Březovou porazili na jejich hřišti 3:2. Gratulujeme!!! Přijďte je povzbudit na první domácí zápas s Oldřišovem 7.9. v 17hod.

Sezóna 2020

26.07.2020 14:29
Soutěž můžů rozlosována!!! Aktuální rozpis utkání je možné si prohlédnout na uvodní stránce FK. Rozlosování mládežnických družstev proběhne 30.7.2020.  - rozpisy utkání včas doplníme.

Turnaj žáků 1/2020

18.01.2020 20:23
Naši žáci se zúčastnili turnaje starších žáků pořádaný TJ Tatran Štítina, ze kterého vezou krásné třetí místo.